Ми в соціальних мережах
Я тут, тому що хочу:

Наповнення сайту контентом: як це робимо ми?

6 хв. 08-02-2019

Контент сайту - це вся інформація, що на ньому розміщена (тексти, відео, аудіо, зображення, фотографії).
Від вмісту сайту безпосередньо залежить його прибутковість. Відвідувачі в першу чергу шукають корисну інформацію. Тому, тільки якісний і унікальний контент може гарантувати успіх.

Як контент впливає на продажі?

Ви не зможете вивести сайт в ТОПи пошукових видач і підвищити прибутковість без якісного контенту, і регулярного його оновлення. Вся інформація на сайті має бути корисною. Але, чисто рекламні тексти не викликають великої довіри у відвідувачів. Тільки достовірний експертний контент, який повністю розповідає про всі переваги та недоліки компанії/товарів/послуг спонукає здійснювати покупки.
Також не менш важливі читабельність і зрозумілість контенту, обсяг текстів, наявність ілюстрацій, відео, грамотна внутрішня перелінковка.
Не ускладнюйте відвідувачеві процес здійснення покупки - форми замовлення або підписки на розсилку завжди повинні бути "під рукою".
Зверніть увагу, тепер Google високо ранжує лише сайти з найякіснішим контентом. Існують алгоритми для виявлення поведінкових факторів на сайті, які визначають затребуваність сторінок.

Контент для сайту

Види контенту для сайту

 1. Текстове наповнення сайту:
  • копірайтинг - унікальний авторський контент, який використовують для підвищення лояльності відвідувачів до товарів/послуг сайту;
  • рерайт - відредагований контент з інших ресурсів. Рерайтинг високої якості не поступається копірайту;
  • переклад тексту з іншої мови - також вважається авторським і є унікальним контентом;
  • копіпаст - повне копіювання тексту з інших ресурсів. Найпростіший, але і найгірший спосіб наповнення сайту контентом, оскільки є плагіатом і порушує закон про авторське право. Такий контент негативно позначиться на репутації компанії, а найстрашніше те, що сайт може потрапити під фільтр Google.
 2. Аудіонаповнення сайту
  Аудіоконтент - це музика, аудіозаписи, вебінари, майстер-класи, лекції тощо. Такий унікальний аудіоконтент, як навчальні ролики, вважається найціннішим для клієнта і підвищує довіру до компанії і товарів/послуг. Також цінуються аудіоінструкції, презентації, лекції провідних фахівців та інше.
 3. Відеонаповнення сайту
  Відеоконтент - освітні ролики, кліпи, скріншоти, відеомануали, фільми, презентації, віртуальні тури та ін. Ви можете зняти їх самостійно, вивантажувати або купувати з інших сайтів, а ще краще залучати користувачів самим створювати такий контент. Якісний відеоконтент здатний підвищити конверсію на 86%!
 4. Зображення
  Зображення це - фотографії, анімація, картинки, скріншоти, схеми, слайди. Ілюстрації в тексті привертають більше користувачів і полегшують його сприйняття. Наприклад, інфографіка підвищує трафік більш ніж на 10%.
 5. Заголовки
  Заголовки дуже важливі для просування сайту, вони повинні бути унікальними та інформативними, містити ключові фрази. Адже деякі відвідувачі перш ніж прочитати текст, пробігаються по заголовках в пошуку необхідної інформації. Таким чином, заголовки відіграють роль скелета статті як для користувачів, так і для пошукових систем.

Хороший контент

Який контент ми створюємо?

Ми знаємо як створити контент, який приверне максимум користувачів і виведе сайт в ТОП Google.
При створенні контенту ми дотримуємося наступних правил:

 1. Унікальність текстів
  Але, лише унікальний текст не означає якість. Конверсію збільшують якісні, читабельні, цікаві, корисні, структуровані тексти. Всі тексти ми перевіряємо на унікальність спеціалізованими сервісами (text.ru + content-watch.ru)
 2. Інформативність (тексти зі змістом)
  У мережі є багато сайтів з безглуздими текстами. Вони не несуть ніякої користі відвідувачам. Через такі тексти погіршуються поведінкові фактори, що відразу бачать пошукові системи і знижують сайт в пошуковій видачі.
 3. Грамотність
  Довіра до сайту сильно падає через тексти з великою кількістю стилістичних, граматичних та орфографічних помилок. Грамотні тексти цінуються відвідувачами більше.
 4. Структурованість контенту
  Читачам важко сприймати великі тексти без голів, заголовків, списків. Хаотично розміщений відео- та аудіоконтент також не добре. Верстка контенту, продумана до дрібниць, допомагає виділити головні елементи сайту, що полегшує сприйняття, і підвищує довіру.
 5. Відповідність вимогам Google
  Топові позиції у видачі тепер займають сайти з структурованим контентом, який повністю розкриває тему статті.
  Ми дотримуємося правильного насичення ключовими фразами, розбиття тексту на блоки, максимальної інформативності та експертності. Таким чином, всі наші тексти відповідають вимогам пошукових систем.

Управління контентом від Webmaestro

Створення контенту та наповнення сайту - це безперервна робота, яка потребує регулярного аналізу, оптимізації, доопрацювання, оновлення.

Як ми це робимо:

 1. Розробляємо контент-стратегію сайту
 2. Здійснюємо контентне наповнення сайту і стежимо за його актуальністю - сторінок контакти, про компанію, портфоліо, новини, даних про акції, ціни і т.д.
 3. Регулярно аналізуємо контент сторінок - виявляємо і виправляємо помилки, видаляємо повтори, доповнюємо відсутньою інформацією. Наші Seo-фахівці будуть перевіряти Ваш контент на відповідність алгоритмам Google і проводити оптимізацію. Аналізу сайту і його змісту здійснюється професійними програмами і сервісами.
 4. Проводимо оптимізацію контенту сайту
  Після аналізу текстів ми будемо його оптимізувати - шукати і вводити нові ключові фрази, визначати релевантність, застосовувати розмітку сторінок.

Хочете замовити контент для сайту?

Відразу відзначимо, що вартість послуг контент-менеджменту буде залежати від обсягу, складності та термінів робіт, які обговорюються з замовниками індивідуально.
Коли мова йде про наповнення сайту інтернет-магазину, краще звертатися до професіоналів. Тому, рекомендуємо звернути свою увагу на наше агентство Webmaestro, ми пропонуємо послуги в сфері digital маркетингу вже 10 років. Ми можемо забезпечити регулярне доопрацювання контенту, створення контенту для сайтів будь-якої тематики та складності. Всі наші тексти перевіряються на відповідність вимогам пошукових систем: унікальність, заспамленність ключовими словами, помилки і відповідність інформативному стилю. Тільки такі тексти можуть гарантувати лояльність аудиторії і високі позиції видачі Google! Отож, якщо Вам потрібна професійна розкрутка сайту - звертайтесь!

Коментарі
Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?