SEO-аудит

SEO-аудит

Комплексний SEO аудит від WebMaestro

Seo-аудит — це аналіз сайту по параметрах, які безпосередньо впливають на успіх просування сайту. Seo-аудит буде особливо корисний, якщо сайт має проблеми зі збільшенням відвідуваності чи проблеми з позиціями, або потрібно покращити сайт. Аудит сайту онлайн - доступне явище в мережі, але воно ніколи не замінить досвітченого спеціаліста, майстра своєї справи, який в найкоротший термін виявить помилки що потребують уваги. 

Що входить в Seo аудит:

  • Аналіз сайту по контенту
  • Технічний аудит сайту

Seo-спеціалісти Webmaestro проведуть ретельний комплексний seo-аудит і Ви отримаєте повну інформацію про стан сайту, про всі важливі помилки на сайті, а також рекомендації по подальшому просуванні.

Етапи seo-аудиту сайту

  • Посилання (аналіз вихідних посилань, аналіз донорів посилань, аналіз анкорів посилань, аналіз розподілення маси посилань, аналіз посилань з соц мереж)
  • Контент (унікальність текстів і зображень, щільність ключових слів, перевірка на індексацію, об'єм тексту, дублі контенту)
  • Структура (вкладеність сторінок, дублі сторінок, наявність посилань на сайті, розподілення ваги по сайту)
  • Ключові слова (перевірка семантичного ядра, перевірка цільових точок входу, аналіз позицій по словах)
  • Код (помилки в html коді, швидкість завантаження сторінок сайту, перевірка robots.txt, sitemap, редіректи)

Це найважливіші фактори, які впливають на просування сайту, і якщо все зробити згідно правил пошукових систем і проаналізувати досвід успішних проектів — позитивний результат гарантований. Належний аналіз сайту зможе наперед забезпечити належну розкрутку, а головне юзабіліті Вашої цільової аудиторії. Ми проводимо не просто "пошуковий аудит", але й валідність коду та взаємодію з сервером. 

Коли потрібен seo-аудит

Інколи можуть виникнути наступні проблеми:

  • інтернет-ресурс потрапив під санкції пошукових систем;
  • ресурс дуже повільно просувається по ключових словах;
  • ресурс взагалі не просувається по ключових словах.

Або ж така ситуація - з сайтом все добре (позиції постійно ростуть), проте виявлення і виправлення всіх помилок буде сприяти ще швидшому росту позицій. WebMaestro - студія що пропонує якісний аудит сайту по розумній ціні. Телефонуйте та отримуйте комплексний аудит від професіоналів своєї справи.

СЕО аналіз для Вашого сайту ТуТ. 

1      5
Замовити SEO-аудит сайту №1
webmaestro
WebMaesto

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.