Ми в соціальних мережах
Я тут, тому що хочу:

Інтеграція сайту зі сторонніми веб-сервісами

5 хв. 28-09-2018

Якщо у Вас великий інтернет-магазин, то без автоматизації деяких процесів просто неможливо обійтися. Можливо Ваш сайт має онлайн-консультанта, підписку на розсилку, форму замовлення зворотного зв'язку, онлайн-оплату або ін. Інтеграція сайту з іншими сервісами допоможе спростити облік товарів, контроль за виконанням завдань, оформлення документів.

З якими системами можна інтегрувати сайт?

 1. Сервіси E-mail-розсилки (GetResponse, MailChimp, UniSender і т.п.) - для спілкування відвідувачів сайту з адміністратором.
 2. Сервіси SMS-розсилки (ePochta, LetsAds, SendPulse, UniSender і т.п.) - покупець отримує SMS-повідомлення з доступами для авторизації на сайті, інформацію про статус його замовлення.
 3. Сервіси доставки (Нова пошта, Інтайм і т.п.) - можна відразу на сайті підрахувати вартість доставки в конкретний населений пункт.
 4. Системи оплати (LiqPay, Webmoney, PayMaster і т.п.) - онлайн-оплата товарів/послуг прямо з дому.
 5. Системи ведення бухгалтерії (1С, iFin, Діловод і т.п.) - об'єднання сайту з програмою для обліку бізнес-процесів і ведення бухгалтерії.
 6. CRM-системи (Bitrix24, AmoCRM, OpenBoxCRM і т.п.) - система для управління взаємовідносинами з клієнтами.
 7. Спеціальні інтеграції - індивідуальні розробки створені під певні потреби.

Наведені інтеграції з часом стають просто must have для ефективного та прибуткового ведення інтернет-бізнесу, адже дозволяють автоматизувати найтрудомісткіші бізнес-процеси.

Інтеграція сайту з сервісами e-mail-розсилки

Інтеграція сайту з сервісами e-mail-розсилки 

Підписка на розсилку дасть можливість відвідувачеві бути завжди вкурсі нової інформації на Вашому сайті.
Грамотна інтеграція спростить розсилку - автоматично додасть всіх нових підписників в список розсилки, організує ланцюжок емейл-листів, збереже емейл-адресу користувача в базі. Ви зможете відслідковувати всі реєстрації на сайті, створите базу клієнтів, будете контролювати всі заявки.
Існують навіть сервіси які здійснюють і e-mail, і SMS-розсилку, наприклад, UniSender та ін.

Інтеграція сайту з сервісами SMS-розсилки

Інтеграція сайту з сервісами SMS-розсилки 

Захищені сайти для авторизації відправляють SMS-повідомлення.
Крім безпеки, інтеграція з SMS-сервісами дозволить частіше нагадувати клієнту про себе, повідомляти про акції, знижки, бонуси, вітати зі святами.

Інтеграція сайту з сервісами доставки

Інтеграція сайту з сервісами доставки 

Головна перевага такої інтеграції - автоматизація доставки. В Особистому кабінеті користувач зможе побачити номер відправлення і простежити стан доставки на сайті перевізника. Це також спрощує і роботу адміністратора сайту - буде можливість автоматично створювати ТТН при наявності номера замовлення. Це скоротить формування замовлення в відділенні пошти. Такі системи навіть можуть самі відправляти SMS-повідомлення про необхідність забрати або оплатити замовлення.

Інтеграція сайту з он-лайн системами оплати

Інтеграція сайту з сервісами онлайн-оплати 

Інтеграція сайту з платіжними системами дасть можливість здійснювати прийом платежів за товари/послуги в цілодобовому режимі.
Що дасть така інтеграція?

 • замовлення і рахунки будуть формуватися автоматично;
 • покупець зможе вибрати найбільш зручний спосіб оплати;
 • буде відслідковуватися надходження грошей на рахунок;
 • після оплати клієнт буде отримувати інформації про зарахування грошей.

Інтеграція сайту з системами ведення бухгалтерії

Інтеграція сайту з системами ведення бухгалтерії 

Така інтеграція дозволить відстежувати залишки на складі, додавати нові товари, приховувати товари, які закінчилися. Якщо синхронізувати сайт з 1С - Ви будете вести тільки 1 базу, і всі зміни будуть автоматично підтягуватися на сайт. Це значно заощадить час персоналу.

Інтеграція сайту з CRM

Інтеграція сайту з CRM 

CRM (Customer Relationship Management) - система управління взаємовідносинами з клієнтами. Дозволяє планувати завдання і контролювати їх виконання, вести базу клієнтів, зберігати документацію, автоматизувати різні бізнес-процеси. Ведення такої звітності дозволить організувати роботу так, щоб не втратити клієнта.
Важливо навчити співробітників правильно користуватися CRM-системою і налаштувати обробку заявок.

Спеціальна інтеграція

Це - інтеграція сайту зі специфічними програмами.
Наприклад, система управління замовлень в кафе: замовлення приходить кухареві із зазначенням потрібної кількості інгредієнтів, способу приготування і т.д. В цю систему можна включити відстеження замовлень на винос і т.д.

Висновки

Кожен з описаних видів інтеграцій покликаний допомогти і полегшить роботу адміністратора сайту, автоматизувати рутинні бізнес-процеси, тримати все під контролем. А користувач в свою чергу побачить високий рівень зручності користуванням сайтом, що поліпшить поведінкові фактори і юзабіліті сайту в цілому.
Ми можемо налаштувати будь-який вид інтеграцій на Вашому сайті. Звертайтеся!

Коментарі
Потрібен ПРОФЕСІЙНИЙ сайт для Вашого бізнесу?
webmaestro
WebMaesto

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.