Розробка дизайну сайту, веб дизайн

Веб дизайн

Дизайн веб-сайту - це проектування інтерфейсу для сайту, його структури і оформлення.

Але, для залучення клієнтів недостатньо мати гарний сайт, він повинен бути зручним, відповідати тематиці, володіти сучасним дизайном.

При розробці ВСІХ проектів ми застосовуємо принципи UX/UI дизайну, який крім привабливого зовнішнього вигляду володіє також зручністю у використанні.

Дизайн інтернет-сайту повинен відразу привертати увагу відвідувача, у Вас може не бути другої можливості справити позитивне враження!

Послуги web-дизайну в Webmaestro

 • індивідуальний дизайн сайту

  Індивідуальний дизайн забезпечить приплив нових клієнтів, підтримає інтерес завойованих клієнтів, підвищить довіру до компанії. Користувачі цінують неповторний дизайн. Але тільки досвідчені розробники зможуть гарантувати успіх!

 • дизайн адаптивного сайту

  Адаптивний сайт буде однаково добре відображатися на всіх пристроях: комп'ютері, смартфоні, ноутбуці, планшеті, телевізорі. Ресурс приверне багато клієнтів, буде рости відвідуваність, а значить і Ваш прибуток!

 • дизайн Лендінга

  Landing Page використовується для продажу обмеженої кількості товарів і послуг. Вдалий дизайн Лендінгу здатний забезпечити половину успіху! При розробці ми враховуємо своєрідність Вашого продукту, особливості бізнес-ніші, розташування тексту, корпоративну стилістику.

 • дизайн інтернет-магазину

  Правильний дизайн інтернет-магазину повинен поєднувати в собі естетичність і функціональність. Відвідувач затримається і захоче купити Ваш товар або послугу, якщо на сайті: приємна кольорова гама, зрозуміла навігація і структура, доступна інформація.

 • дизайн корпоративного сайту

  Корпоративний сайт - це обличчя компанії, тому він повинен бути представницьким і продуманим.

  Комплексна розкрутка + якісний дизайн = залучення клієнтів і підвищення іміджу

 • редизайн сайту

  Редизайн сайту зазвичай замовляють при застарілому оформленню або його поліпшення, при зміни напрямку діяльності. Замовивши сучасний дизайн у нас, Ви не тільки повернете популярність серед цільової аудиторії, а й залучите нових відвідувачів!

Етапи розробки web-дизайну в Webmaestro

 1. Зустріч з нами

  Ми сідаємо і разом обговорюємо проект: функціонал, бізнес-цілі, конкурентів і т.п.

 2. Детальне обговорення

  В процес створення дизайну підключаються дизайнер, проект-менеджер, Seo-спеціаліст. Висловлюються ідеї, розробляється seo-структура, підбирається колірна гамма, юзабіліті та інше.

 3. Розробка макета

  Продумується розташування і зовнішній вигляд головних елементів сайту. Створюється зручна навігація. Вам буде представлено кілька варіантів дизайну.

 4. Затвердження

  Ви вивчаєте зовнішній вигляд свого сайту. При необхідності ми вносимо правки.

Вартість веб-дизайну

Розробка дизайну для сайту - досить трудомісткий процес, який займає багато часу. Швидкий результат Вам можуть пообіцяти лише студії-одноденки.

Ціна на створення дизайну сайту формується на основі:

 • типу сайту;
 • кількості сторінок;
 • складності;
 • термінів виконання.

Ми з упевненістю гарантуємо, що якщо замовити дизайн сайту в digital-агенції Webmaestro, Ви отримаєте неповторний сайт, який буде підтримувати репутацію компанії і приверне максимум клієнтів! Ми на ринку близько 10 років і за цей час створили понад 100 ефективних сайтів!

9      5
Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?