Розробка дизайну сайту, веб дизайн

Веб дизайн

Дизайн веб-сайту - це проектування інтерфейсу для сайту, його структури і оформлення.

Але, для залучення клієнтів недостатньо мати гарний сайт, він повинен бути зручним, відповідати тематиці, володіти сучасним дизайном.

При розробці ВСІХ проектів ми застосовуємо принципи UX/UI дизайну, який крім привабливого зовнішнього вигляду володіє також зручністю у використанні.

Дизайн інтернет-сайту повинен відразу привертати увагу відвідувача, у Вас може не бути другої можливості справити позитивне враження!

Послуги web-дизайну в Webmaestro

 • індивідуальний дизайн сайту

  Індивідуальний дизайн забезпечить приплив нових клієнтів, підтримає інтерес завойованих клієнтів, підвищить довіру до компанії. Користувачі цінують неповторний дизайн. Але тільки досвідчені розробники зможуть гарантувати успіх!

 • дизайн адаптивного сайту

  Адаптивний сайт буде однаково добре відображатися на всіх пристроях: комп'ютері, смартфоні, ноутбуці, планшеті, телевізорі. Ресурс приверне багато клієнтів, буде рости відвідуваність, а значить і Ваш прибуток!

 • дизайн Лендінга

  Landing Page використовується для продажу обмеженої кількості товарів і послуг. Вдалий дизайн Лендінгу здатний забезпечити половину успіху! При розробці ми враховуємо своєрідність Вашого продукту, особливості бізнес-ніші, розташування тексту, корпоративну стилістику.

 • дизайн інтернет-магазину

  Правильний дизайн інтернет-магазину повинен поєднувати в собі естетичність і функціональність. Відвідувач затримається і захоче купити Ваш товар або послугу, якщо на сайті: приємна кольорова гама, зрозуміла навігація і структура, доступна інформація.

 • дизайн корпоративного сайту

  Корпоративний сайт - це обличчя компанії, тому він повинен бути представницьким і продуманим.

  Комплексна розкрутка + якісний дизайн = залучення клієнтів і підвищення іміджу

 • редизайн сайту

  Редизайн сайту зазвичай замовляють при застарілому оформленню або його поліпшення, при зміни напрямку діяльності. Замовивши сучасний дизайн у нас, Ви не тільки повернете популярність серед цільової аудиторії, а й залучите нових відвідувачів!

Етапи розробки web-дизайну в Webmaestro

 1. Зустріч з нами

  Ми сідаємо і разом обговорюємо проект: функціонал, бізнес-цілі, конкурентів і т.п.

 2. Детальне обговорення

  В процес створення дизайну підключаються дизайнер, проект-менеджер, Seo-спеціаліст. Висловлюються ідеї, розробляється seo-структура, підбирається колірна гамма, юзабіліті та інше.

 3. Розробка макета

  Продумується розташування і зовнішній вигляд головних елементів сайту. Створюється зручна навігація. Вам буде представлено кілька варіантів дизайну.

 4. Затвердження

  Ви вивчаєте зовнішній вигляд свого сайту. При необхідності ми вносимо правки.

Вартість веб-дизайну

Розробка дизайну для сайту - досить трудомісткий процес, який займає багато часу. Швидкий результат Вам можуть пообіцяти лише студії-одноденки.

Ціна на створення дизайну сайту формується на основі:

 • типу сайту;
 • кількості сторінок;
 • складності;
 • термінів виконання.

Ми з упевненістю гарантуємо, що якщо замовити дизайн сайту в digital-агенції Webmaestro, Ви отримаєте неповторний сайт, який буде підтримувати репутацію компанії і приверне максимум клієнтів! Ми на ринку близько 10 років і за цей час створили понад 100 ефективних сайтів!

9      5
webmaestro
Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:
Луцьк, просп. Перемоги 1, 302
Замовити дизайн сайту

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?