Переведення сайту на захищений протокол HTTPS

Протокол https

Веб-студія Webmaestro підтримує Google і прагне зробити інтернет безпечним, тому ми пропонуємо скористатися послугою підключення SSL сертифікату і переходу сайту на захищений прокол з'єднання HTTPS з метою забезпечення безпечного зв'язку (переїзд з http на https).  Наявність HTTPS на сайті забезпечить захист персональної інформації користувачів, підвищить довіру до сайту, впливаючи таким чином на ранжування пошуковими системами.

Що таке протокол HTTPS?

HTTPS (Hyper Text Transfer Protocol Secure) — це розширення протоколу HTTP для безпечного зв'язку та передачі інформації в Інтернеті. Головне завдання протоколу — попередження можливості отримання персональних даних зловмисниками при передачі від браузера на сервер. HTTPS забезпечує шифруванням SSL і захист з'єднання браузера користувача з сайтом. Сертифікат SSL ідентифікує справжність сервера і закодовує сесії, якими браузер обмінюється з ним.

ЗАХИЩЕНЕ з'єднання

Захищене з'єднання https

Надійне з'єднання

НЕ ЗАХИЩЕНЕ з'єднання

Не захищене з'єднання З'єднання http http

Що таке сертифікат SSL?

SSL (Secure Socket Layer — рівень захищених точок з'єднання) — стандарт технології шифрування, який застосовується для перевірки справжності і передачі інформації від браузера користувача на сервер. Шифрування SSL застосовується сайтами для запобігання перехоплення інформації направленої користувачами і для захисту від несанкціонованого використання персональних відомостей залишених на сайті. SSL функціонує використовуючи 2 типи ключів шифрування: відкритих та закритих. Відкриті здійснюють шифрування даних, в той час як закриті — розшифровують і автентифікують сертифікат на приймаючій стороні.

Навіщо SSL сертифікат для сайту?

 • дані користувачів будуть в безпеці. SSL-з'єднання шифрує дані, які користувач вводить при реєстрації на сайті, здійснює замовлення і оплату, заходить в акаунт чи приватний кабінет, підписується на розсилку.
 • знак “сайту можна довіряти” (іконка зеленого замочка в браузері). Такий знак говорить, що сайт безпечний і залишивши свої дані можна бути впевненим в їхніх захищеності.
 • сайт буде подобатись пошуковим системам і браузерам. Google ранжуючи сайти у видачі враховує наявність SSL-сертифіката. Браузер Google Chrome сайти з сертифікатами позначає надписом “надійний”. В браузері Mozilla Firefox сайти без сертифікатів позначаються іконкою сірого замка, який підкреслений червоною лінією.

Кому потрібний SSL-сертифікат (переїзд на HTTPS)?

Сертифікат потрібен УСІМ сайтам, особливо тим, на яких користувачі залишають приватну інформацію:

 • сайтам, на яких здійснюються платежі (інтернет-магазини, сайти з замовленням послуг і онлайн оплатою);
 • всім сайтам, на яких потрібно вводити логін і пароль;
 • сайтам с формами реєстрації і підписки.

Як підключити SSL сертифікат?

SSL сертифікат клієнт повинен купити окремо. Але для клієнтів хостинг-компанії “Україна” сертифікат входить у вартість послуги по підключенню SSL сертифіката і переходу на  захищений протокол HTTPS.

Що входить у вартість послуги по переведенню сайту на HTTPS?

 • Підключення SSL сертифіката;
 • Налаштування хостингу і переадресація з HTTP на  HTTPS;
 • Налаштування сайту під HTTPS;
 • Налаштування параметрів SSL сертифіката для підвищення рівня безпеки до А чи А+;
 • Виправлення карти сайту sitemap.xml та файлу robots.txt;
 • Налаштування змін в панелях для вебмайстрів Google i Yandex.

Тому замовити підключення SSL сертифікату та перехід на HTTPS рекомендуємо саме у нас!

18      11.6
Розробка сайту-каталогу
До усіх послуг
Інтеграція сайту з CRM-системою

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:
facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?