Чи варто створювати інтернет-магазин?
Найкраще створювати інтернет-магазин, коли у Вас вже є попит на продукцію або Ви вже маєте торгові точки. Бізнесмени у яких вже є продажі краще знають свою цільову аудиторію і усвідомлюють чого хочуть.
В першу чергу Ви повинні розуміти, що запуск інтернет-магазину з нуля вимагає не мало сил і часу. Ви відразу не розбагатієте! Відчутне зростання прибутку настане через 1-2 роки.
Наприклад, Ви закупили товарів на певну суму. Якщо регулярно займатися сайтом - продажі будуть поступово зростати. Отримані гроші Ви будете вкладати в розвиток бізнесу - розширювати асортимент товарів, підключати рекламу, закуповувати обладнання, збільшувати закупівлі та ін. Тому, перший час може бути таке, що обороти будуть рости, а вільних грошей не буде.
Які завдання вирішить інтернет-магазин?
- Автоматизує процедуру продажу продукції
- Буде виступати в ролі вітрини Ваших товарів
- Допоможе налагодити облік наявності товарів
- Додатковий інструмент для продажів і підвищення лояльності з боку клієнтів
- Дозволить побачити головні показники прибутковості
- Допоможе управляти бізнесом системно
Плюси відкриття інтернет-магазину
- в порівнянні з відкриттям торговельної точки, створення інтернет-магазину набагато дешевше;
- витрати на підтримку і обслуговування інтернет-магазину значно нижчі;
- великий вибір товарів;
- широке охоплення цільової аудиторії (по всій Україні і світі).
Як почати?
- Проведіть аналіз конкурентів і правильно виберіть категорію товарів
- Зареєструйте свою фірму/бренд/торгову марку
- Виберіть назву інтернет-магазину і домену
- Відкрийте розрахунковий рахунок
- Зробіть фотографії та відео-огляди товарів
- Замовте у нас професійну розробку інтернет-магазину і пошукове просування :)
- Замовте у нас настройку рекламних кампаній (контекстна реклама, реклама в соціальних мережах)
Ще кілька порад...
Починайте з обмеженої кількості товарів. Почніть продавати якусь одну категорію товарів (дитяче взуття, туфлі, кросівки та ін.). Інакше у Вас просто не вистачить сил і часу додати всі товари в інтернет-магазин. При збільшенні обороту можна починати розширятись (додати жіноче взуття, черевики, дутики та ін.).
Не наймайте багато співробітників відразу. Спочатку самі ведіть бізнес - купуйте товари, приймайте замовлення, додавайте продукцію на сайт та ін. Після того як самі розберетеся - можна найняти людей.
Якими товарами торгувати в інтернет-магазині
Зараз дуже велика конкуренція на ринку товарів і послуг. Тому неймовірно важливо перед початком розробки сайту правильно вибрати бізнес-нішу.
Вигідно продавати:
- Малоконкурентні товари
Високою конкуренцією користуються такі товари: побутова техніка, смартфони та ін. Ними торгують великі інтернет-майданчики, тому Ви не витримаєте конкуренції.
Вибирайте низькоконкурентні товари: сукні, чохли для смартфонів, манікюрні лаки і т.д. - Продукцію, в якій Ви добре орієнтуєтеся
Займайтеся тим, що подобатися і Ви безсумнівно досягнете успіхів.
Наприклад, любите носити кросівки? У Вас є багато пар кросівок? Ви добре розбираєтеся в них? Тоді продавайте спортивне взуття!
Якщо продавати товар, яким Ви самі користуєтеся і розумієте потреби - зможете краще підібрати і обслужити покупців. - Невеликі і транспортабельні товари
Спочатку можна буде навіть організувати склад у своєму власному будинку. І не буде клопоту з його зберіганням і перевезенням. З компактних товарів простіше починати. - Унікальні пропозиції
Максимальну вигоду принесуть унікальні товари, яких немає у конкурентів або їх складно знайти. Це допоможе Вам виділитися на тлі конкурентів. - Беріть до уваги сезонність попиту
Врахуйте, що якщо Ви хочете продавати пуховики, то продажі будуть тільки взимку. В інші періоди року потрібно буде шукати альтернативні джерела доходу. - Підбирайте товари, які потрібно регулярно поповнювати
Лояльні постійні клієнти стануть кращими покупцями. Наприклад, косметику купують регулярно. Можна залучити жінок, які щомісяця будуть здійснювати покупки на Вашому сайті. E-mail розсилка акційних пропозицій або корисної інформації не дасть забути про Ваш магазин.
Прибутковість інтернет-магазину
Те, скільки можна заробити на електронній торгівлі, залежить тільки від Вас. Від Вашої підприємливості та хватки! Торгівля через інтернет-магазин потребує не великих капіталовкладень, адже витрати мінімальні. Цей факт дозволяє отримати більше прибутку в порівнянні з реальними магазинами. Менша націнка дасть більший оборот.
Прибуток інтернет магазину прямо пропорційний обороту. Такої прямої залежності в звичайних магазинах немає, адже є багато супутніх витрат. Наприклад, чим більше товарів і клієнтів, тим більший розмір торгового залу повинен бути. Тому, заробити можна або багато, або зовсім нічого. А в інтернет-магазинів, якщо грамотно організувати пошукове просування і налаштувати контекстну рекламу, результат гарантований!
У digital-агенції Webmaestro Ви можете замовити не тільки розробку інтернет-магазину, а й комплексне просування в Інтернеті і налаштування рекламних кампаній!
відповісти
відповісти
відповісти
відповісти