Ми в соціальних мережах
Я тут, тому що хочу:

Взаємодоповнюючий тандем SMM і SEO

5 хв. 05-07-2018

SMM (Social Media Marketing - просування в соц мережах) і SEO (Search Engine Optimization - просування в пошукових системах) на сьогоднішній час взаємодоповнюють один одного. Обидва вважаються природними і мають схожі стратегії, які спрямовані на створення авторитетності і залучення максимум потенційних клієнтів. При розкручуванні в соціальних мережах найважливішим є якісний контент і наявність власного бренду. Якщо до SEO додати ще й соціальні мережі - Ви подвоїте результат. Присутність Вашої компанії в соц мережах збільшить рейтинг і в пошукових системах.

Врахування соціальної активності при просуванні сайту

Соціальна активність

Social Popularity

Соц мережі, як ефективний канал трафіку на сайт

Соц мережі як канал трафіку

Як активність в соц мережах покращує SEO?

 1. Регулярно додавайте нових підписників в свої спільноти
  Наприклад, компанія з 100 підписниками в соц мережах не вплине на ранжування в пошукових системах, а 1 000 000 підписників -  вплине. Але купувати підписників не варто - адже Google враховує їх якість. Нарощуйте кількість підписників плавно. Робіть корисні пости, давайте поради, ведіть дискусії і це принесе свої плоди. Дослідивши своїх підписників Ви отримаєте детальну інформацію для маркетингових досліджень.
 2. Спонукайте поставити лайк, зробити репост, ретвіт
  Репости - чудовий метод отримати посилання і збільшити кількість посилань. LinkBuilding досі залишається дуже важливим для SEO. Такими посиланнями Ви розбавите масу посилань надавши їй природного вигляду в очах Google.
  Для отримання лайків і репостів потрібно мати якісний контент. Пишіть цікаві пости, використовуйте хештеги, привабливі зображення. Так Ви підвищите соціальну репутацію і станете авторитетом.
 3. Оптимізовуйте тексти постів для пошукових систем
  Оптимізація сайту під соціальні мережі (SMO - Social Media Optimization) відкриє ще один канал для пошуку. Адже Google може видавати в пошуковій видачі і сторінки з соціальних мереж. Використовуйте в статтях сезонні ключові фрази для актуалізації інформації.
 4. Оптимізовуйте групи для локалізації ринку
  Соц мережі ідеально підходять для заняття локальним бізнесом. Створюйте фотоконкурси з регіональною прив'язкою. Беріть участь у виставках, на фестивалях, ярмарках і т.д. Це зробить Вас більш помітним в результатах місцевих видач.
 5. Збільшуйте впізнаваність бренду
  На перший погляд може здатися, що розкрутка в соц мережах допомагає в основному для піару, але й на SEO вона позитивно впливає, збільшуючи присутність компанії в Інтернеті, а значить і впізнаваність. Збільшаться і брендові запити в пошукових системах.

Тандем Seo SMM

Висновок

Отже, ми розглянули найголовніші чинники впливу розкрутки в соц мережах на SEO. Запам'ятайте найголовніше принцип: чим більше компанія враховує всі потреби своїх клієнтів, тим краще вона ранжуватиметься в Google. Розуміння цього допоможе Вам ефективніше просувати свій сайт.

Коментарі
Саша
08-12-2018
Что лучше smm или seo?
відповісти
WebMaestro
08-12-2018
Для максимального эффекта от продвижения рекомендуем использовать SEO и SMM вместе. SEO поможет повысить позиции в поисковиках, а SMM поможет завести новые знакомства и увеличить охват целевой аудитории.
відповісти
Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?