Ми в соціальних мережах
Я тут, тому що хочу:

Самостійна розкрутка сайту: підводні камені

5 хв. 10-09-2018

Кожен власник сайту хоче бачити свій сайт в топах пошукової видачі і отримувати багато нових клієнтів кожен день. Але не всі можуть дозволити собі замовити просування сайту в Seo-компанії. Тоді виникає ідея розкрутити сайт самому. Але, самостійне просування сайтів приховує багато нюансів, хитрощів і правил.
Починаючи оптимізовувати сайт самостійно Ви стовідсотково прочитали масу статтею або порадилися зі знайомими. Отже, Ви починаєте активно впроваджувати все, що дізналися і очікуєте миттєвих результатів. Але, всі прикладені зусилля будуть марними, якщо Ви допустите декілька помилок.

Помилки самостійного просування сайту

 1. Некоректний підбір ключових фраз
  Часто буває, що семантика збирається після наповнення сайту контентом або взагалі не збирається.
  Як правильно:
  Для успішної розкрутки обов'язково потрібно зібрати повну семантику з ключовими словами, які точно описують Вашу тематику. Для цього можна використовувати такі сервіси підбору ключових слів: https://keywordtool.io/, https://kparser.com/, https://neilpatel.com/ubersuggest.

  Підбір КС Keywordtool 

 2. Переспам ключовими фразами
  Не досвідченому оптимізатору може здатися, що чим більше КС і чим частіше вони використовуються, тим краще оптимізований текст. Однак насправді все не так просто. Перенасичення ключовими словами на одній сторінці пошукова система сприймає як спам. Таким чином, сайт може потрапити під фільтр і вилетіти з індексу.
  Як правильно:
  Урізноманітнюйте семантику, перевіряйте частоту використання ключових слів спеціальними сервісами (наприклад, text.ru, https://pr-cy.ru/analysis_content/). Заспамленність тексту не повинна перевищувати 30-60%.

  Заспамленість тексту 

 3. Використання неоригінальних текстів
  Раніше публікація краденого тексту часто використовувалася, зараз же це вважається спамом і через це можна потрапити під фільтр.
  Як правильно:
  Публікувати тільки якісні, корисні, унікальні тексту. Перевірити унікальність можна сервісами: text.ru, http://content-watch.ru.

  Унікальність текстів 

 4. Написання текстів тільки для введення ключових слів
  Тексти написані суто під ключові фрази негативно сприймаються користувачами. Слід публікувати статті, які будуть дійсно корисними і цікавими користувачам.
 5. Невикористання мета-тегів
  Якщо не прописувати Title і Description - Ви упустите потенційні можливості для контенту. Якщо вони заповнені правильно - клікабельність по сайті в результатах видачі підвищується.
  Також не варто забувати про заповнення атрибуту Alt зображень. Пошукові системи не можуть самі розпізнавати що намальовано на картинках, тому читають Alt-текст.
 6. Заголовки сайту і пункти меню у вигляді зображень
  Звичайно, це дуже красиво і оригінально, але нічого не дає для розкрутки сайту і навіть шкідливо. Пошукові системи індексують тільки текст.
 7. Застосування скриптів для навігації по сайті
  Пошуковий робот не вміє виконувати скрипти і не може пройти по сторінках сайту і проіндексувати його. Проіндексованих сторінок буде занадто мало і це вплине на позиції сайту в пошуковій видачі.
  Як правильно:
  Якщо не обійтися без скриптів - продублюйте пункти меню посиланнями.
 8. Використання прихованих посилань і тексту
  Таке використовують "чорні" оптимізатори - вони роблять текст і посилання під колір фону, тому їх не видно. Для відвідувачів вони не видні, але пошукові системи їх бачать і розпізнають як спам.
  Як правильно:
  Весь текст і посилання на сайті повинні бути видні.
 9. Неякісні зовнішні посилання
  Зараз працює правило, що важлива не кількість, а якість зовнішніх посилань.
  Як правильно:
  Додавати посилання варто тільки на тематичні ресурси з хорошою репутацією.
 10. Неправильна внутрішня перелінковка
  Будь-яка сторінка на сайті повинна бути доступна максимум в 3 кліка від головної, тобто має бути 3 рівня вкладеності. Навігація по сайту повинна бути простою і грамотною. Також в текстах мають бути посилання на сторінки з найкращими показниками.
 11. Невикористання аналітики
  Google Analytics - один з найкращих способів моніторити ефективність розкрутки і обраних стратегій для різних типів контенту. Тому дуже важливо регулярно переглядати аналітичні дані сайту.

Висновок

Цими помилками список типових помилок при самостійному просуванні сайту не закінчується. Такі помилки можуть виникнути і від незнання, і від бажання швидко досягти хороших результатів. Тому краще не ризикувати і звертатись до нас. Ми знаємо методики просування, складаємо стратегії індивідуально під кожен ресурс, не використовуємо чорні методи. Звертайтеся прямо зараз!

Коментарі
Ваня
03-12-2018
Невже самостійна розкрутка сайтів немає жодних плюсів?
відповісти
WebMaestro
04-12-2018
Напевне єдиною перевагою буде вартість розкрутки, оскільки не потрібно залучати Seo-спеціаліста. Але враховуйте і те, що кошти вкладені в професійну розкрутку з часом окупляться, чого не можна сказати про аматорську.
відповісти
Льоха
25-02-2019
Пішов вчити СЕО
відповісти
Sergiy
05-12-2019
Дуже хорошийий текст. Про ранжування гугла можна розповідати безкінечно...
відповісти
webmaestro
Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?