Налаштування ремаркетингу/ретаргетингу в контекстній рекламі

Ремаркетинг

Ремаркетинг/ретаргетинг — один із головних інструментів в контекстній рекламі для збільшення проценту конверсій (покупок).
Ремаркетинг в контекстній рекламі Google Adwords спрямований на роботу з користувачами, які вже відвідували сайт, але через якісь причини не здійснили покупку. В Яндекс.Дірект це називається ретаргетинг.
Головною перевагою даного інструмента є те, що Ви повертаєте споживачів, які вже знайомі з Вашим брендом чи товарами/послугами. Такі клієнти мають більше бажання здійснити покупку і Ви не втрачаєте зв'язок з ними навіть після того, як вони покинуть сайт в перший раз.
Ремаркетинг Adwords ми можемо налаштувати в комплексі зі звичайною пошуковою компанією чи компанією в контекстно-медійній мережі. Це покликане збільшити ефективність налаштування контекстної реклами. Але в окремих випадках ремаркетинг може бути налаштований як самостійна кампанія, якщо у Вас є інші канали залучення трафіку. Тоді настройка ремаркетинга Google грає роль допоміжного інструмента для повернення користувачів.

Для чого потрібен ремаркетинг?

 • Підтримка інтересу до товару чи послуги (утримання фокусу на товарі чи послузі).
 • Реклама замінників товарів чи послуг (реклама аналогічних товарів чи послуг).
 • Реклама комплементарних товарів чи послуг (реклама товарів чи послуг, які можуть бути доповненнями до основної покупки).
 • Організація розпродажів (наприклад, коли в магазині розпродаж — реклама показується всім користувачам, які були на сайті протягом 1 року).
 • Розкрутка нового товару чи послуги (при запуску продаж нових продуктів чи послуг клієнтам, які раніше щось купили на сайті).

Особливості ремаркетингу Google Adwords

 • налаштовується на групу оголошень;
 • на сайт потрібно буде встановити спеціальний код;
 • налаштовується для пошукових оголошень та контекстно-медійної мережі;
 • для додаткових налаштувань потрібна підключена Google Analytics, налаштовані цілі і електронна торгівля (ecommmerce).

Етапи налаштування ремаркетингу в Webmaestro

 1. Визначення цілі та стратегії.
 2. Формування аудиторії для показу реклами.
 3. Налаштування контекстно-медійної мережі.
 4. Оплата рахунку та запуск реклами.

Крім налаштування ремаркетингу в Луцьку, в нас Ви можете замовити повний спектр послуг для успішного ведення бізнесу в інтернеті:

2      5
Замовити ефективний ремаркетинг
webmaestro
WebMaesto

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.