B2B системи - Розробка сайтів для бізнесу

B2B системи

B2B (“бізнес для бізнесу”) - сайт, який передбачає взаємодію двох компаній.
Сайти B2B (для бізнесу, для оптових покупців), як правило, складніші за сайти B2С (для кінцевих споживачів).  Вони потребують ретельнішого підходу, кращого пропрацювання інтерфейсу, юзабіліті, оскільки використовуються для складніших задач.

Переваги сайту B2B

 1. Розширення обхвату аудиторії
  За допомогою B2B сайтів можна отримати нові можливості для бізнесу, обхвативши весь світ.
 2. Економія витрат на зв'язок з потенційними клієнтами, які знаходяться в іншій країні.
 3. Тісне співробітництво з партнерами (логістика, технології, інвестиції, інформація).
 4. Конфіденційність і захист інформації.

Враховуючи вище перечислені переваги, такий сайт забезпечить збільшення ефективності комерційної діяльності, стабільність партнерської взаємодії, оптимізацію власних витрат, і як результат — збільшення грошового обороту та чистого прибутку.

Кому підійде B2B сайт?

 1. Компаніям, які займаються виготовленням і збором промислових станків чи обладнання.
  Така продукція виготовляється не для кінцевого споживача, а для компаній, які для здійснення своєї діяльності потребують спеціального обладнання.
 2. Рекламним агентствам.
  До великих рекламних компаній зазвичай звертаються інші компанії, що займаються підприємницькою діяльністю.
 3. Компаніям, які надають консультаційні послуги (економічні, юридичні, фінансові).
  Консалтингові компанії надають свої послуги зазвичай іншим фірмам.

Таких прикладів можна навести безліч. Таким чином, частиною B2B ринку являються всі фірми, які не взаємодіють з кінцевим споживачем, а виготовляють продукцію чи пропонують послуги іншим фірмам.
Вид сайту для сегмента B2B може бути різним:

Особливості розробки B2B порталів

Компанії, які працюють в сегменті B2B мають інший сценарій реалізації і розвитку бізнесу. Тому й принцип, стратегія і структура розробки таких ресурсів відрізняються від сайтів В2С (для кінцевих споживачів). В першу чергу це стосується інтерфейсу, юзабіліті, контенту, функціоналу, швидкості завантаження сторінок.
Фірми B2B націлені на довготривале і стабільне співробітництво. Цю мету сайт повинен відображати повністю. Хоча клієнтом B2B компанії є фірма, але кінцеве рішення все рівно приймає людина. Тому, для неї сайт повинен бути зручним, висвітлювати всі переваги власника сайту та вигоди співпраці з ним, надійним.

Таким чином, розробка B2B порталів не можлива без ретельного маркетингового аналізу, врахування всіх нюансів і формування стратегії, яка зможе максимально привабити фірму-клієнта. 

Задачі створення сайтів для B2B

Звичайно, перед B2B сайтами можуть стояти різні задачі, але в основному це робота на імідж та впізнаваність бренду, зниження витрат на обслуговування партнерів і розширення географії обхвату клієнтів.

Перед тим, як замовити створення B2B сайту, потрібно зіставити відношення витрат на розробку і обслуговування ресурсу з доходами, які він буде приносити.

Отже, користь B2B сайтів важко переоцінити. На сьогодні вони являються найдієвішими платформами для розвитку інтернет-бізнесу і розширення географії діяльності. Але варто розуміти, що навіть незначна помилка в розробці B2B сайту може призвести до великих фінансових втрат. Розробку проектів такої складності слід довіряти лише професіоналам!

Тому рекомендуємо замовити B2B портал саме у нашій веб-студії Webmaestro. На нашому рахунку 9 років успішного досвіду, понад 50 успішних проектів, та понад 90 задоволених клієнтів.

20      10.4
Розробка сайту-каталогу
До усіх послуг
Розробка сайтів

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми не просто розробляємо сайти, ми створюємо ефективні інструменти для Вашого бізнесу.

Розробка та підтримка
Сергій:
Розкрутка та реклама
Олег:
facebook telegram viber smartphone
Бажаєте встановити наш додаток?