ТзОВ "ЖИТЛОБУД-2"

image

Розробка унікального корпоративного сайту для будівельної компанії ТзОВ "Житлобуд-2"
Сайт виконаний повністю у фірмовому стилі компанії з урахуванням потреб будівельного бізнесу - презентує компанію з найкращої сторони, просуває послуги, формує позитивний імідж компанії.
Реалізоване портфоліо з фотогалереєю побудованих об'єктів і об'єктів, які ще будуються. Наявний каталог послуг з списком основних видів робіт (опис, приблизна вартість, та наявна можливість залишити заявку на розрахунок вартості). Створений розгорнутий розділ “Про компанію”, в якому доступна інформація про компанію, співробітників, переваги, технології будівництва, дипломи, грамоти та подяки. Створений розділ “Новини” для можливості розповісти більше про останні досягнення компанії та для успішного просування в пошукових системах. Продумана система зворотнього зв'язку, завдяки якій потенційні замовники мають можливість зв'язатись з представником компанії зручним способом для того, щоб поставити питання чи замовити конкретну послугу.

Виконані роботи по проекту

  • Розробка прототипів
  • Розробка унікального дизайну
  • Верстка сайту із адаптацією
  • Програмування
  • Тестування сайту на усіх етапах розробки
image

Адаптація сайта під мобільні пристрої

типографіка

image image
#60BF00
#FF751A
#000000
image image image image image image image image image image image
image image image image image image image
image
-->
Хочете професійний сайт для Вашого бізнесу? Ми готові до співпраці
webmaestro
WebMaesto

Розробка, розкрутка та підтримка сайту

Ми разом створимо найкраще дизайнерське рішення для вашого магазину. Оптимальні рішення забезпечать унікальний вигляд Вашому інтернет-магазину.